Kompletní aranžerské  služby
„Aranžování rostlin je umění, které má svá pravidla a zásady a jen ten, kdo se jimi řídí, může vytvořit z přírodního materiálu kompozice splňující požadavky dekorativního prvku“.

     Při aranžování květin je znalost základních estetických zákonitostí nevyhnutelná. Aranžér květin nemá za úkol kopírovat vybrané úseky přírody, ale musí vytvářet dílo, které je svou vnitřní citovou náplní nad přírodou. Květinám musí ponechat jejich přirozenou krásu (linii, tvar, barevnost), ale sám musí do svého díla vnášet další hodnoty, které v přírodě často chybějí (rytmus, stupňování, utříděnost) s úmyslem vytvořit kompozici, která odpovídá současné představě o dokonalé kráse.

    Aranžování květin v sobě nese velmi složitý úkol, vybrat z živé přírody její nejkrásnější prvky a vlastní tvůrčí činností je sestavit v celek, který nejen neporuší krásu jednotlivých prvků, ale sám je nositelem nové krásy.
Kontakt: Ing. Neckářová Jiřina      email: zahradniksikula@seznam.cz       telefon: 728 007 691
Aktuality
Zakládáme i zahrady Feng - šuejProvádíme instalaci závlahových systémů! Vaši zahradu Vám navrhneme, zrealizujeme, zajistíme závlahu a navíc se o ni kompletně postaráme.  Vy již můžete pouze relaxovat. Info zdeNEVÍTE, ČÍM OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ? BUĎTE ORIGINÁLNÍ. Darujte Šikulův Dárkový poukaz na některý z nabízených kurzů, např. floristický kurz vázání kytic nebo na návrh či realizaci zahrady. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

K realizaci zahrady v období od dubna 2017 do srpna 2017 získá každý zákazník jako poděkování od nás
voucher na masáž dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč ZDARMA. Vybírat můžete na www.biorezonance-masaze.cz


Provádíme inventarizaci dřevin. Ceny již od 100 Kč/ks