Údržba a květinová dekorace hrobů

     Také patříte mezi Ty, kteří ač by rádi, nenaleznou čas, aby zašli na hřbitov a uctili památku zesnulým malou kytičkou či zapálením svíčky? Máme pro Vás řešení, řekněte nám, jaké máte požadavky a my se o to postaráme. Není totiž nic horšího, než když Vás pomlouvají sousedi, zapomenete-li rozsvítit svíčku jako vzpomínku na vaše drahé.

Zajistíme:
         »  celoroční údržbu
hrobů - údržba (zálivka, pletí, výsadba rostlin) a pravidelná výzdoba hrobu (dle sezóny, kytice do váz, zapálení svíčky), umytí pomníku, četnost docházky 1-2 x za měsíc,
- pro zjištění vaší spokojenosti pravidelná fotodokumentace stavu a její zaslání přímo k vám (poštou či e-mailem),
orientační ceny
urnový hrob      5.000 Kč
hrob               18.000 Kč
hrobka           24.000 Kč

          »  jednorázovou sezónní údržbu hrobů - na Velikonoce, Dušičky a Vánoce či výročí úmrtí dodáme námi zhotovené aranžmá či věnec přímo na váš hrob, vše zdokumentujeme a zašleme pro kontrolu spokojenosti s našimi službami přímo k Vám. Spočívá v odstranění nečistot, zapálení svíčky, zálivka rostlin, dodání květin.
Cena jednorázové údržby 1.500 Kč

          »  údržba a výzdoba uren, kolumbárií (Praha a okolí)
Ceny individuální

          »  poradenství potřebujete poradit s výzdobou hrobu? Nevíte, jaké rostliny můžete na hrob vysázet? Napište nám, odpovíme Vám co nejdříve.
Kontakt: Ing. Neckářová Jiřina      email: zahradniksikula@seznam.cz       telefon: 728 007 691
Aktuality
Kompletní aranžerské  služby
Zakládáme i zahrady Feng - šuejProvádíme instalaci závlahových systémů! Vaši zahradu Vám navrhneme, zrealizujeme, zajistíme závlahu a navíc se o ni kompletně postaráme.  Vy již můžete pouze relaxovat. Info zdeNEVÍTE, ČÍM OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ? BUĎTE ORIGINÁLNÍ. Darujte Šikulův Dárkový poukaz na některý z nabízených kurzů, např. floristický kurz vázání kytic nebo na návrh či realizaci zahrady. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

K realizaci zahrady v období od dubna 2017 do srpna 2017 získá každý zákazník jako poděkování od nás
voucher na masáž dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč ZDARMA. Vybírat můžete na www.biorezonance-masaze.cz


Provádíme inventarizaci dřevin. Ceny již od 100 Kč/ks