Květinové výzdoby prostor a výloh 

     Dle potřeby zajistíme květinové výzdoby restaurací a hotelů, společenských akcí (svatby, rauty, večírky), reprezentativních akcí (plesy, rauty, konference), firemních prostor (vstupní haly, kanceláře, zasedací místnosti), výzdoby výloh.


Květinové výzdoby:

        »  tématicky zaměřené: květinová výzdoba prostor zaměřená na významné dny v roce, např. Velikonoční a jarní výzdoba, výzdoba na sv. Valentýna, Dušičky příp. Halloween, Advent a Vánoce
Ceny záleží na velikosti aranžmá, sortimentu rostlin, příp. výběru nádoby, máte-li již přibližný rozpočet, kontaktujte nás, pokusíme se splnit vaše přání k vaší spokojenosti.

        »  pravidelné - docházka do vašich prostor v dohodnuté 2 dny v týdnu, údržba a doplnění výzdoby, výzdoba sezónní

Květinová výzdoba ze živých rostlin, sušených rostlin a z pokojových rostlin.

        » kompletní údržba a ošetření pokojových rostlin v kancelářích a recepcích (zálivka, přihnojování, přesazování, doplňování substrátu, náhrada uhynulých rostlin)
docházka 2x v týdnu, 1 za 14 dnů přihnojení, v případě potřeby zahájení účinné ochrany proti nejčastějším chorobám a škůdcům
Orientační cena: 700 Kč/týden (dle množství rostlin)


Objednáte-li si u nás údržbu pokojových rostlin na celý rok, získáváte zdarma sezónní výzdobu prostor (Vánoce, Velikonoce, Advent, Halloween)

Dodáváme rovněž pokojové rostliny okrasné listem a květem přímo k Vám na stůl…
Kontakt: Ing. Neckářová Jiřina      email: zahradniksikula@seznam.cz       telefon: 728 007 691
Aktuality
Kompletní aranžerské  služby

aranzma_pva_letnany moda_praha_08 p8300085 vanocni_vyzdoba_kulturniho_centra vanocni_vyzdoba_kulturniho_centra_-_pokladna osazeni_atria_hoteluZakládáme i zahrady Feng - šuejProvádíme instalaci závlahových systémů! Vaši zahradu Vám navrhneme, zrealizujeme, zajistíme závlahu a navíc se o ni kompletně postaráme.  Vy již můžete pouze relaxovat. Info zdeNEVÍTE, ČÍM OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ? BUĎTE ORIGINÁLNÍ. Darujte Šikulův Dárkový poukaz na některý z nabízených kurzů, např. floristický kurz vázání kytic nebo na návrh či realizaci zahrady. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

K realizaci zahrady v období od dubna 2017 do srpna 2017 získá každý zákazník jako poděkování od nás
voucher na masáž dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč ZDARMA. Vybírat můžete na www.biorezonance-masaze.cz


Provádíme inventarizaci dřevin. Ceny již od 100 Kč/ks